Jiashan CKgome Metal Products Co.,Ltd

Jiashan CKgome Metal Ürünleri Co, Ltd

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa
Markalar: CKgome
No. Çalışanları: 50~100
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Jiashan CKgome Metal Ürünleri Ltd paslanmaz çelik yapımlarına adamıştır. Bu otomatik ve her çeşit şablon döneminde, bireysel ve mükemmel ürün fikirleri peşinde koşuyoruz. Benzersiz bir üretim sağlayabiliyoruz.

Jiashan CKgome'da, birçok deneyim tecrübesi çalışanı ve mükemmel teknisyenler var. Tasarımcıların fikirlerini gerçek ürünlere dönüştürmek için tecrübe ve kabiliyetin tam bir bölümüne sahibiz owŞimdi sektördeki birçok işletme ile iyi işbirliği ilişkileri kurduk.

Bire bir , müşterilerin gereksinimlerine göre üretim yapabiliriz , çizimler veya örnekler, hatta fikirleriniz bile. Sizinle işbirliği için bekliyorum!

Geçmiş
Jiashan CKgome, Genç Bir Şirkettir. Ancak Kurulduğumuzdan beri Birçok Ünlü Marka İle İşbirliği Yaptık. Örneği LA Mer için Pekin'de Tai Koo Li, Mixc Qingdao'da Estee Lauder, Hangzhou Intime Mağazasında Clarins, Nanjing Fuller, Chanel, YSL Chengdu Renhe'de Ve Bunun Gibi. Bu Güzellik ve Kozmetik Fuarı Standları İçin, Tüm Donanım Parçaları ve Paslanmaz Çelik Vitrinlerden Sorumluyuz. Sonuna Kadar Jiashan CKgome, Yüksek Kaliteli Ürünler ve Kaymakamlık Hizmeti Sağladı.

Hizmet
Jiashan CKgome Metal Ürünleri Co, Ltd Paslanmaz Çelik Üretimlerine Adanmıştır. Bu Çağın Otomatik ve Şablon Çeşitleri Sırasında Bireysel, Nihai ve Mükemmel Ürün Fikirlerini Takip Ediyoruz. Benzersiz İmalat Sağlayabiliriz.

Ekibimiz
Jiashan CKgome'da Birçok Zengin Tecrübeli İşçi ve Mükemmel Teknisyen Var. Tasarımcıların Fikirlerini Gerçek Ürünlere Dönüştürme Deneyimi ve Yetenek Tam Bir Bölümümüz Var. Şimdi Sektördeki Birçok İşletmeyle İyi İşbirlikçi İlişkiler Kurduk. , Çizimler Veya Örnekler, Fikirlerinizi Hatta.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin